Volg ons op twitter!
Opstapplaatsen
  • Oosterhout / parking AC Restaurant / Beneluxweg
  • Utrecht / Jaarbeursplein
Opstappplaatsen Utrecht en Oosterhout. Meer opstapplaatsen op aanvraag.
Prijzen Prijs p.p. studio voor 4 personen € 443,-
Prijs p.p. studio voor 3 personen € 486,-
Prijs p.p. appartement voor 6 personen € 486,-
Prijs p.p. studio voor 2 personen € 572,-
Bij reservering volledige namen, geboortedata en ID-nummers doorgeven.

Dagtochten individueel

< terug naar het overzicht.

Dutch Week - Val Thorens 2012

Dutch Week - Val Thorens - 27 april t/m 6 mei 2012

Het wintersportseizoen wordt afgesloten met een echte “Sneeuw & Feest” week  in het sneeuwzekere Val Thorens. Dat wordt dus een week feesten, boarden en skiën! Deze geweldige afsluiting van het skiseizoen valt in de schoolvakantie en is dus perfect voor een laatste skiweek! Het Franse dorp is die ene week in het jaar een Nederlandse vesting met veel zon, sneeuw, fantastische après-ski, verschillende festiviteiten en échte Hollandse gezelligheid! Een combinatie van een sneeuwzeker gletsjergebied, een compleet ingericht testcentrum waar de nieuwste ski’s en snowboards getest kunnen worden, verschillende clinics, opzienbarende demonstraties en enthousiaste deelnemers maken dit event al jaren tot een succes !  

Dus wacht niet langer, maak het mee en boek nu!

27/04/2012   Vertrek uit Utrecht & Oosterhout naar Val Torens

28/04/2012   Verwachte aankomst in Val Thorens rond de klok van

                          10:00 uur... Party Time!

05/05/2012   De geweldige week in Val Thorens zit er helaas op en

                          de terugreis wordt weer ingezet 

06/05/2012   Verwachte thuiskomst om circa 08:00 uur

Je overnacht in Résidences Les Olympiades. Gelegen midden in het bruisende centrum van Val Thorens op slechts 50 meter van het centrale sneeuwplein en de vele terrasjes! Je wintersport begint dus recht voor de deur! Iedere studio/appartement is voorzien van een woonkamer met telefoon en balkon, een kitchenette met 2 kookpitten, een koelkast met mini-oven en vaatwasser en een badkamer met bad of douche en toilet. De studio's hebben een slaapcabine.

Dus, al vanaf slechts € 443,00 boek je een 10-daagse reis naar hét skigebied van Frankrijk met daarbij inbegrepen:

  • vervoer per luxe touringcar
  • verblijf in Résidences Les Olympiades o.b.v. logies
  • 7 dagen skipas
  • onwijs veel ski- en feestplezier

 

Extra bij te boeken:

  • ski huur
  • snowboard huur
  • reis- en annuleringsverzekering

 

Bel of mail voor meer informatie:

0168 - 330 700 - joseph@brabantexpres.nl

 

Reserveer direct via het onderstaande formulier
U dient alle gemarkeerde velden in te vullen
Dhr. Mvr.
Aantal - Prijs p.p. studio voor 4 personen € 443,- Aantal - Prijs p.p. studio voor 3 personen € 486,- Aantal - Prijs p.p. appartement voor 6 personen € 486,- Aantal - Prijs p.p. studio voor 2 personen € 572,-
Ja     Nee
Ga naar betaling