
Rotterdampas Dagtocht Brugge
- Algemene info
- Programma
- In-/exclusief
- Data & Prijzen
- Opstapplaatsen
Brugge
8000
Brugge, België
Brugge is een van de oudste steden in België. Zomer of winter, ’s morgens of ’s avonds, in de zon of in de regen, de Rozenhoedkaai en alle andere bruggen over de kanalen geven altijd een overweldigende indruk. Het is dan ook geen verrassing dat dit een van de meest gefotografeerde plekken in Brugge zijn. De beste manier om deze stad te ontdekken is door een boottocht te maken. U ontdekt dan de geheime tuinen, pittoreske bruggen en de prachtige uitzichten verstopt in de steegjes van de stad. De binnenstad van Brugge staat op de UNESCO World Heritage lijst en is daarom niet begaanbaar voor de bus om bijvoorbeeld een rondrit te maken. In plaats daarvan is het mogelijk om een rondrit te maken met een paard en wagen. Maak een wandeling langs de belangrijkste bezienswaardigheden, zoals het gotische stadshuis, de Halle en het Belfort, Hof Bladelin, het Groeninge Museum, de Onze-Lieve-Vrouwekerk, de klokkentoren en de markthallen.
Rotterdampas Dagtocht Brugge
Datum: 2023-03-31
Speciaal voor de Rotterdampashouders organiseren we dit voorjaar een dagtocht naar Brugge.Brugge is een geweldige stad om te bezoeken. Je vind er verschillende musea, winkels en andere bezienswaardigheden.
LET OP! Voor minder valide is deze bestemming niet erg praktisch.
Brabant Expres Reizen geeft Rotterdampashouderse in samenwerking met de Rotterdampas 50% korting op deze dagtocht. Niet pashouders betalen € 35,00 per persoon, een pashouder gaat mee voor €17,50 per persoon: dit is exclusief reserveringskosten ( eenmaling €2,50 per online reservering of €5,00 eenmalig bij een telefonische boeking).
om 17.30 uur vertrekken we weer retour naar uw opstapplaats.
Meer informatie
Bij uw boeking worden eenmaling reserveringskosten doorberekend. Telefonisch bedraagt dat eenmalig €5,00 per boeking en indien u uw boeking via deze website maakt, bedraagt dat €2,50 per boeking.Er is geen accommodatie informatie beschikbaar.
Inclusief
- Vervoer per touringcar
- Plattegrond Brugge per hoofdboeker

Uw reis
Rotterdampas Dagtocht Brugge |
Datum: 31-03-2023 |
Prijsoverzicht
Reissom volw. 1 | € 35,00 |
Reissom volw. 2 | € 35,00 |
Reserveringskosten | € 2,50 |
Totale reissom | € 72,50 |
Deze reis boeken >
Genoemde opstaptijden en -plaatsen kunnen wijzigen.
Klik op de locatie naam voor meer informatie.
Bij te weinig animo kan een opstapplaats komen te vervallen; wij bieden u dan een alternatief aan.
